Kinoteatr MUMIOKINOTEATR MUMIO w spektaklu WELCOME HOME BOYS

„Welcome Home Boys” to wielowątkowa, porywająca opowieść o braterstwie, miłości, przyjaźni, sile i słabości. To podróż pełna zaskoczeń, rewelacyjne teksty, mistrzowskie aktorstwo i oryginalna oprawa muzyczna na żywo. To także zaproszenie do odkrycia w sobie najróżniejszych rodzajów śmiechu. Mumio to sceniczne szaleństwo – inscenizacyjne, literackie, muzyczne oraz konsekwencja w realizowaniu swojej, oryginalnej wizji humoru. Mumio uwielbia wszelkie ludzkie potknięcia i niezręczności. Nie wyśmiewa ich jednak – podchodzi do nich z czułym zainteresowaniem i prezentuje w spektaklach przy pomocy doskonałego warsztatu aktorskiego.

Występują: Dariusz Basiński, Jacek Borusiński, Tomasz Drozdek (multiinstrumentalista) a na ekranie Jadwiga Basińska i wielu innych.

Z recenzji Rafała Zielińskiego, Wyborcza.pl: Dialogi prowadzone przez aktorów stojących na scenie z tymi na ekranie (w większości przypadków Basiński i Borusiński rozmawiali z... Basińskim i Borusińskim) to prawdziwy majstersztyk. Wielkie brawa dla artystów za ogarnięcie tej mieszanki teatru, kina, muzyki granej na żywo...

Artykuł wyświetlono 211 razy
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic