Banialuka

Bajka o szczęściu
komentarzy (0)  |  odsłon: 189
„Bajka o szczęściu” Izabeli Degórskiej to jeden z najczęściej inscenizowanych tekstów współczesnych dla dzieci. Przedstawienia na podstawie tej prostej, a zarazem pouczającej i mądrej historii goszczą na wielu scenach zarówno w Polsce jak i za granicą (w tym za oceanem).
Najbliższe seanse:
Balladyna
komentarzy (0)  |  odsłon: 733
Pomysłowe przeniesienie świata klasyki polskiej literatury do świata teatru plastycznego. Oryginalne kostiumy i lalki, ciekawa interpretacja romantycznego dramatu i niezwykła uroda kreowanych obrazów. Konflikt dwóch sióstr, będący zarazem konfliktem postaw życiowych, tak bliski rozterkom współczesności
Najbliższe seanse:
Baśń o Rycerzu bez Konia
komentarzy (0)  |  odsłon: 26
Fabułę przedstawienia stanowi opowieść o nieszczęśliwym Rycerzu bez konia i równie nieszczęśliwym Koniu bez rycerzu, którzy szukają siebie nawzajem.
Najbliższe seanse:
Czerwony Kapturek
komentarzy (0)  |  odsłon: 364
Kim jest wilk? Czy wilk musi być zły? W sposób niepozbawiony humoru artyści Banialuki opowiedzą historię spotkania Czerwonego Kapturka z naturą
Najbliższe seanse:
Księga dżungli
komentarzy (0)  |  odsłon: 78
Roksana Jędrzejewska-Wróbel Księga dżungli
Najbliższe seanse:
Przemiana
komentarzy (0)  |  odsłon: 141
To oryginalna i sugestywna wizja samotnego – w rodzinie – człowieka, zagubionego i wyizolowanego w obcym, choć wydawać by się mogło przyjaznym mu świecie. Bohater utworu, Gregor, pewnego dnia – bez wyraźnej przyczyny – staje się kimś zupełnie innym: odmieńcem odtąd żyjącym w izolacji, emocjonalnej pustce i poczuciu zagrożenia, przynoszącym wstyd „porządnej” mieszczańskiej rodzinie.
Najbliższe seanse:
Wąż
komentarzy (0)  |  odsłon: 387
Chomik wraz ze swym oprawcą Wężem i Gekonem wyruszają w niezwykłą, szaloną podróż, podczas której trójka tak różniących się od siebie bohaterów zostaje przyjaciółmi.
Najbliższe seanse:
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic