Banialuka

Bajka o szczęściu
komentarzy (0)  |  odsłon: 54
„Bajka o szczęściu” Izabeli Degórskiej to jeden z najczęściej inscenizowanych tekstów współczesnych dla dzieci. Przedstawienia na podstawie tej prostej, a zarazem pouczającej i mądrej historii goszczą na wielu scenach zarówno w Polsce jak i za granicą (w tym za oceanem).
Najbliższe seanse:
Balladyna
komentarzy (0)  |  odsłon: 622
Pomysłowe przeniesienie świata klasyki polskiej literatury do świata teatru plastycznego. Oryginalne kostiumy i lalki, ciekawa interpretacja romantycznego dramatu i niezwykła uroda kreowanych obrazów. Konflikt dwóch sióstr, będący zarazem konfliktem postaw życiowych, tak bliski rozterkom współczesności
Najbliższe seanse:
Calineczka
komentarzy (0)  |  odsłon: 488
Calineczka Marty Guśniowskiej w reżyserii Witolda Mazurkiewicza to niezwykle atrakcyjne wizualnie widowisko muzyczne opowiadające przygody dziewczynki o niewielkich rozmiarach lecz wielkim sercu.
Najbliższe seanse:
Czerwony Kapturek
komentarzy (0)  |  odsłon: 248
Kim jest wilk? Czy wilk musi być zły? W sposób niepozbawiony humoru artyści Banialuki opowiedzą historię spotkania Czerwonego Kapturka z naturą
Najbliższe seanse:
Jaś i Małgosia
komentarzy (0)  |  odsłon: 321
Żartobliwa wersja przygód Jasia i Małgosi, adresowana szczególnie do najmłodszych dzieci
Najbliższe seanse:
Królewna Śnieżka
komentarzy (0)  |  odsłon: 113
„Lustereczko powiedz przecie kto najpiękniejszy jest na świecie” te słowa, powtarzane jak mantra są bodaj najbardziej znanym cytatem pochodzącym z klasycznych baśni, a kryjąca się za nimi przestroga chyba nigdy dotąd nie była bardziej aktualna i nie wybrzmiewała tak wyraźnie.
Najbliższe seanse:
Sen nocy letniej
komentarzy (0)  |  odsłon: 920
Do realizacji ?Snu nocy letniej? Williama Szekspira zostali zaproszeni światowej klasy twórcy - Marián Pecko (reżyseria), Eva Farkašova (lalki i kostiumy), Pavol Andraško (dekoracje) oraz Robert Mankovecký (muzyka).
Najbliższe seanse:
Wąż
komentarzy (0)  |  odsłon: 220
Chomik wraz ze swym oprawcą Wężem i Gekonem wyruszają w niezwykłą, szaloną podróż, podczas której trójka tak różniących się od siebie bohaterów zostaje przyjaciółmi.
Najbliższe seanse:
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic