www.bielsko.biala.pl - głosowanie


2014-03-01, 12:00  |  komentarzy (0)

Wybór MRS. POLAND portalu bielsko.biala.pl opiera się na głosowaniu internautów. Zapraszamy do pięknej galerii i do zabawy.

W Bielsku-Białej odbędą się finały MRS. POLAND 2014. 9 marca dowiemy się, która z pań sięgnie po koronę najpiękniejszej. Tymczasem zapraszamy naszych Czytelników do zabawy. Każdy może zagłosować na swoją faworytkę. Finalistka, która otrzyma największą liczbę głosów wygra tytuł MRS. POLAND portalu www.bielsko.biala.pl oraz zaproszenie do Dworu Konstancin *** dla dwóch osób.

Finalistki MRS. POLAND 2014

1. Maria Zjawińska (31 l.) wzrost 165 cm. Mama 6-letniej Karoliny. Uczyła się w studium kosmetycznym i pracowała jako specjalista ds. sprzedaży. Jej pasją jest taniec. Przez 12 lat trenowała taniec towarzyski i ludowy. Aktualnie mieszka w Nowym Dworze Mazowieckim, ale czuje się Ślązaczką - urodziła się w Wodzisławiu Śląskim.

2. Izabela Dawidowska (27 l.) Wzrost 165 cm. Ekonomista, pracuje w Urzędzie Gminy w Stromcu. Interesuje się modą, uwielbia spędzać czas przy maszynie krawieckiej. Od sześciu lat szczęśliwa mężatka.

3. Ewa Klimek (35 lat.), Wzrost 168 cm. Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, pedagog. Pracuje w przedszkolu w Korszach. Mama dwójki dzieci: 10-letniej Magdaleny oraz 5-letniego Karola. Największą jej pasją jest praca oraz rodzina.

4. Joanna Sendecka (29 l.) Wzrost 174 cm. Marketing Manager w firmie produkującej meble. Studiowała w Irlandii, a także na Uniwerstecie Jagiellońskim na kierunku Zarządzanie i Marketing. Mama Łukasza, który za pół roku ukończy dwa lata. Jej pasją jest taniec i fotografia. Mieszka w Bielsku-Białej.

5. Klaudia Matlak-Dudek (26 l.) Wzrost: 175 cm. Magister zarządzania, inżynier informatyk. Ukończyła studia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Jej największą pasją jest podróżowanie z ukochaną osobą u boku, z przewodnikiem w kieszeni, bez pośrednictwa biura podróży. W wolnych chwilach maluje i piecze ciasta. Mieszka w Bielsku-Białej.

6. Justyna Kwak (26 l.) Wzrost: 176 cm. Biotechnolog, logistyk. Obecnie wychowuje 2-letniego synka. Wcześniej pracowała jako pogodynka w lokalnej telewizji. Mieszka w miejscowości Rydułtowy.

7. Małgorzata Judzińska (30 l.) Wzrost: 177 cm. Ukończyła Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny Wydział Gospodarki Regionalnej i Turystyki w Jelniej Górze z tytułem magistra ekonomii. W chwili obecnej pracuje jako specjalista ds. ubezpieczeń na życie. Uwielbia sport. Latem siłownię zamienia na jazdę na rowerze i długie spacery na łonie natury. Mieszka w Jeleniej Górze.

8. Anna Kądzielnik (35 lat) Wzrost: 180 cm. Mama 11-letniej Kariny. Pracuje jako wychowawca ? pedagog w internacie. Uwielbia czytać książki. Jej ulubionym pisarzem jest Steven King. Kocha podróże. W życiu najbardziej ceni szczerość. Mieszka w Jaworzu.

Zdjęcia: Magdalena Ostrowicka

Głównymi sponsorami wyborów MRS. POLAND jest firma SKOFF i hotel ?Klimczok? w Szczyrku. Finalistki konkursu zaprezentują, w trakcie uroczystej gali, kolekcję sukien ślubnych salonu ?Gracja? Janiny Wawrzynek, sukien wieczorowych Styl Studio VENA Jadwigi Stachury, kolekcję biznesową sygnowaną przez Gabrielę Kowalewską oraz stroje kąpielowe w góralskim stylu zaprojektowane przez Agatę i Ewelinę z firmy ?Tustela? z Makowa Podhalańskiego. Organizatorem wydarzenia jest agencja Grabowska Models. Finał konkursu odbędzie się 9 marca w Dworku New Restaurant w Bielsku-Białej. Nasz portal objął patronat medialny nad wydarzeniem. Panie przyjadą do Bielska-Białej już 6 marca. W pierwszym dniu ugości je hotel "Magura", w kolejnych hotel "Klimczok".

Katarzyna Górna-Oremus

***
Wśród kandydatek do korony MRS. Poland 2014 Czytelnicy naszego portalu mogą wybrać tę, która ich zdaniem jest najpiękniejsza.

 

Regulamin plebiscytu na MRS. POLAND portalu www.bielsko.biala.pl

1. Głosować na kandydatkę można na trzy sposoby:
a) poprzez oddanie głosu za pomocą przycisku "Lubię to" przy zdjęciach kandydatki;
b) poprzez wysłanie maila na adres: konkursy@bielsko.biala.pl, - podając w tytule imię i nazwisko kandydatki, w treści własne imię i nazwisko; głosować można tylko jeden raz;
c) poprzez wysłanie kartki lub listu pocztą tradycyjną na adres redakcji.
2. Wygra osoba, która do dnia 8 marca do godz. 12.00 zbierze największą liczbę głosów. Będziemy sumowali "lajki" przy najpopularniejszym zdjęciu danej kandydatki, głosy mailowe i wysłane pocztą tradycyjną.
3. Wyniki zostaną ogłoszone 9 marca w trakcie finału MRS. POLAND w Dworek New Restaurant.
4. MRS. POLAND portalu www.bielsko.biala.pl otrzyma: zaproszenie do Dworu Konstancin ***, które obejmuje dwa noclegi dla dwóch osób. Voucher bez limitu czasowego. Do dyspozycji gości basen, sauna, jacuzzi, grota solna.
5. Redakcja zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie w przypadku stwierdzenia nadużyć lub spamowania.

 

Artykuł wyświetlono 643486 razy


Galeria:


Maria Zjawińska

Maria Zjawińska

Maria Zjawińska

Maria Zjawińska

Izabela Dawidowska

lzabela Dawidowska

lzabela Dawidowska

Izabela Dawidowska

Ewa Klimek

Ewa Klimek

Ewa Klimek

Ewa Klimek

Joanna Sendecka

Joanna Sendecka

Joanna Sendecka

Joanna Sendecka

Klaudia Matlak-Dudek

Klaudia Matlak-Dudek

Klaudia Matlak-Dudek

Klaudia Matlak-Dudek

Justyna Kwak

Justyna Kwak

Justyna Kwak

Justyna Kwak

Małgorzata Judzińska

Małgorzata Judzińska

Małgorzata Judzińska

Małgorzata Judzińska

Anna Kądzielnik

Anna Kądzielnik

Anna Kądzielnik

Anna Kądzielnik

Polecamy także:
2017-04-26
Kultura Dostępna - KONKURS
Już jutro kolejny seans z cyklu Kultura Dostępna! 27 kwietnia jak zawsze o godzinie 18:00, kino Helios zaprezentuje film pt. „Pitbull. Nowe porządki”.
więcej
2017-04-26
TyDzień Tańca w BWA
W najbliższą sobotę obchodzony będzie Międzynarodowy Dzień Tańca. W Bielsku-Białej dzień ten wzbogacany jest wydarzeniami realizowanymi w projekcie TyDzień Tańca w Galerii Bielskiej BWA.
więcej
2017-04-25
Kino Kobiet
26 kwietnia 2017 zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową do kina Helios w Bielsku-Białej na seans z cyklu Kino Kobiet. - KONKURS
więcej
Komentarze:
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowanym użytkownikiem.

  
Zaloguj się


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic