Więcej czasu na film


2017-03-15, 08:56  |  komentarzy (0)

Galeria Bielska BWA przedłuża termin przyjmowania 2-minutowych filmów do konkursu „Filmujemy Bielsko-Białą!” do 19 marca. Konkurs nie ma ograniczeń wiekowych i technicznych.

Na zwycięzcę czekają atrakcyjne nagrody, m.in. dwa pojedyncze zaproszenia na koncert Gaby Kulki - 30 marca o godz. 19.00 w Galerii Bielskiej BWA - ufundowane przez Stowarzyszenie Kulturalne Sonata, książki o kulturze i historii Bielska-Białej - ufundowane przez Bielsko-Bialskie Towarzystwo Historyczne, designerską mapę Bielska-Białej oraz 100 zł.

Zainteresowani udziałem w konkursie powinni zarejestrować się na stronie: www.filmujemy-miasta.pl/bielsko-biala/, nakręcić 2-minutowy film o jednej z ulic wybranych do trzeciej edycji konkursu, umieścić film w Internecie, na przykład na popularnym serwisie YouTube, a link przesłać na adres: konkurs@filmujemy-miasta.pl.

Ulice, które organizatorzy wybrali do sfilmowania w tym roku to: 1 Maja, Jana III Sobieskiego, Zapora, Olszówka, Wyzwolenia, Górska, Komorowicka i Żywiecka. Użyty sprzęt i technika realizacji są dowolne, podobnie gatunek filmu: od dokumentu poprzez fabułę, eksperyment, kolaż po animację.

Nadesłane prace oceni jury w składzie: Małgorzata Łuczyna - artystka, zajmująca się fotografią, sztuką nowych mediów i różnymi formami działania w przestrzeni publicznej i Marcin Szendoł - założyciel  i współwłaściciel telewizji Regionalna TV, dziennikarz, filmowiec, miłośnik sportów ekstremalnych i podróży.

Ogłoszenie wyników nastąpi 21 marca 2017 roku w Galerii Bielskiej BWA w dniu inauguracji festiwalu filmów krótkometrażowych Euroshorts w Bielsku-Białej. Organizatorami konkursu są Fundacja Młodego Kina i Galeria Bielska BWA.

db

Artykuł wyświetlono 261 razy
Polecamy także:
2017-08-18
Historia miłosnej obsesji
Już w poniedziałek, 21 sierpnia w bielskim kinie Helios odbędzie się retransmisja spektaklu „Salome” - KONKURS
więcej
2017-08-11
Lato z Bobem - KONKURS
Specjalnie dla Was w wybrane niedziele odbędą się pokazy filmów z Bobem Budowniczym. W niedzielę 13 sierpnia zestaw „Mówiąca Koparka - Scoop"
więcej
2017-08-10
Maraton Annabelle
11 sierpnia zapraszamy na noc horrorów z przerażającą Annabelle i badanymi przez najsłynniejszych demonologów świata zjawiskami paranormalnymi! - KONKURS
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic