Tolkien zagości w Kubiszówce


2017-04-20, 08:47  |  komentarzy (0)

Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz wraz z Akademią Fantastyki i Japońskich Sztuk Walki Jedi - Takeda organizuje wydarzenie, które zachwyci wszystkich fanów twórczości J.R.R. Tolkiena.

Do wspólnego spędzenia dnia w klimacie fantasy Kubiszówka zaprasza w sobotę, 29 kwietnia. Tego dnia dla uczestników spotkania przygotowano wiele atrakcji. Wśród nich tematyczne warsztaty twórcze i prelekcje, widowiska w wykonaniu Akademii Fantastyki oraz liczne konkursy z nagrodami. Najlepsji będą mogli sprawdzić swoją wiedzę o dziełach Tolkiena oraz znajomość cyklu filmów o „Władcy Pierścieni”.

Nie zabraknie konkursu na najlepszy kostium tolkienowski. Podczas gier planszowych poznacie też podstawy języka mieszkańców Śródziemia. Początek trzeciej edycji "Dnia Tolkienowskiego" o g. 15.30.

db

Artykuł wyświetlono 258 razy
Polecamy także:
2017-04-26
Kultura Dostępna - KONKURS
Już jutro kolejny seans z cyklu Kultura Dostępna! 27 kwietnia jak zawsze o godzinie 18:00, kino Helios zaprezentuje film pt. „Pitbull. Nowe porządki”.
więcej
2017-04-26
TyDzień Tańca w BWA
W najbliższą sobotę obchodzony będzie Międzynarodowy Dzień Tańca. W Bielsku-Białej dzień ten wzbogacany jest wydarzeniami realizowanymi w projekcie TyDzień Tańca w Galerii Bielskiej BWA.
więcej
2017-04-25
Kino Kobiet
26 kwietnia 2017 zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową do kina Helios w Bielsku-Białej na seans z cyklu Kino Kobiet. - KONKURS
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic