Maraton Obcego


2017-05-10, 13:59  |  komentarzy (1)

W piątek, 12 maja kina ogólnopolskiej sieci Helios zaproszą wszystkich fanów Science-Fiction na najbliższą odsłonę cyklu NMF: Maraton „Obcego” z premierowym pokazem najnowszego filmu kultowej serii - „Obcy: Przymierze”!

W ciągu zaledwie jednej nocy zaprezentowane zostaną aż cztery filmy wybitnej serii wraz z premierą jej najnowszej części. W pierwszej kolejności ekranami zawładnie Ridley Scott z „Prometeuszem” oraz reżyserską wersją słynnego filmu „Obcy – 8. Pasażer „NOSTROMO””! Po krótkiej przerwie Widzowie podziwiać będą laureata aż dwóch Oscarów „Obcy – Decydujące starcie” w reżyserii Jamesa Camerona. Jako ostatni zaprezentowany zostanie kolejny film Ridleya Scotta, jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku, „Obcy: Przymierze”!

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza swoich Widzów do zakupu biletów na najbliższą odsłonę cyklu NMF - Maraton „Obcego” w kasach kin w całej Polsce oraz na stronie: www.helios.pl/nmf_obcy. Do zobaczenia w piątek, 12 maja o godzinie 23:00!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy jedno podwójne zaproszenie na Maraton Obcego do kina Helios w Bielsku-Białej. 

Zasady konkursu

1.Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu.
2.W temacie maila należy wpisać: Maraton Obcego.
3.O wygranej w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń.
4.Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/bielskobialapl oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5.Osoba która wygra zostanie poinformowana drogą telefoniczną.
6.Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.

Artykuł wyświetlono 523 razy
Polecamy także:
2017-09-21
Anioły w Ameryce cz. 2
25 września o godz. 18:30 zapraszamy na retransmisję drugiej części genialnego spektaklu National Theatre „Anioły w Ameryce” - KONKURS
więcej
2017-09-20
Mini Maraton Kingsmana
W piątek, 22 września Nocne Maratony Filmowe Helios zapraszają na stylowy, elegancki i zabójczy wieczór z Kingsmanem. - KONKURS
więcej
2017-09-19
Masz szanse otworzyć własną działalność
Jesteś osobą przedsiębiorczą? Masz pomysł na własną działalność? Regionalny Fundusz Ekorozwoju rozpoczyna realizację programu wsparcia osób rozpoczynających działalność gospodarczą.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - R.A.F 2017-05-13 08:58
Dość że kolejność wyświetlania bez sensu bo albo chronologicznie czyli Prometeusz ,covenant i dalej albo według kolejności kręcenia a po drugie w serii są jeszcze dwa filmy
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic