Miasto będzie świętować


2017-05-30, 08:10  |  komentarzy (0)

Strachy na Lachy oraz Pectus zaśpiewają podczas tegorocznych Dni Bielska-Białej. Wcześniej na scenie ustawionej przed ratuszem odbędzie się Wielka Gala Światowych Przebojów.

Tradycyjnie już Dni Bielska-Białej rozpocznie koncert na placu Ratuszowym. W piątek, 2 czerwca koncert da m.in. Bielska Orkiestra Festiwalowa pod dyrekcją Wojciecha Mrozka, sekcja rytmiczna, chórek, tancerze oraz soliści: Krzysztof Cugowski, Pavlo Tabakov, Stefano, Terrazino, Jacek Silski, Agata Sava, Sofia Slivka. Wystąpi także Bielska Orkiestra Dęta. Po koncercie odbędzie się pokaz sztucznych ogni.

Dzień później w Parku Słowackiego oraz na Rynku odbędzie się parada orkiestr oraz konkurs orkiestr dętych w ramach festiwalu Złota Trąbka. W niedzielę na terenie hali pod Dębowcem koncert zagrają Strachy na Lachy oraz Pectus.

Strachy Na Lachy to formacja powołana przez Grabaża i Kozaka założycieli Pidżamy Porno. "Dzień dobry, kocham Cię", "Jedna taka szansa na 100", "Raissa" - to tylko nieliczne przykłady z wielu hitów formacji

Siła braci - to nie tylko reklamowy slogan i tytuł płyty. Pectus to chyba jedyny taki zespół w Polsce, w którym występuje aż czterech braci. PECTUS tworzą: Tomasz Szczepanik (kompozytor/autor tekstów/wokal/lider zespołu), Marek Szczepanik (perkusja/śpiew), Mateusz Szczepanik (bas/śpiew), Maciej Szczepanik (gitara/śpiew).

fot. Sławomir Nakoneczny

db

Artykuł wyświetlono 1494 razy
Polecamy także:
2017-09-21
Anioły w Ameryce cz. 2
25 września o godz. 18:30 zapraszamy na retransmisję drugiej części genialnego spektaklu National Theatre „Anioły w Ameryce” - KONKURS
więcej
2017-09-20
Mini Maraton Kingsmana
W piątek, 22 września Nocne Maratony Filmowe Helios zapraszają na stylowy, elegancki i zabójczy wieczór z Kingsmanem. - KONKURS
więcej
2017-09-19
Masz szanse otworzyć własną działalność
Jesteś osobą przedsiębiorczą? Masz pomysł na własną działalność? Regionalny Fundusz Ekorozwoju rozpoczyna realizację programu wsparcia osób rozpoczynających działalność gospodarczą.
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic