Miasto będzie świętować


2017-05-30, 08:10  |  komentarzy (0)

Strachy na Lachy oraz Pectus zaśpiewają podczas tegorocznych Dni Bielska-Białej. Wcześniej na scenie ustawionej przed ratuszem odbędzie się Wielka Gala Światowych Przebojów.

Tradycyjnie już Dni Bielska-Białej rozpocznie koncert na placu Ratuszowym. W piątek, 2 czerwca koncert da m.in. Bielska Orkiestra Festiwalowa pod dyrekcją Wojciecha Mrozka, sekcja rytmiczna, chórek, tancerze oraz soliści: Krzysztof Cugowski, Pavlo Tabakov, Stefano, Terrazino, Jacek Silski, Agata Sava, Sofia Slivka. Wystąpi także Bielska Orkiestra Dęta. Po koncercie odbędzie się pokaz sztucznych ogni.

Dzień później w Parku Słowackiego oraz na Rynku odbędzie się parada orkiestr oraz konkurs orkiestr dętych w ramach festiwalu Złota Trąbka. W niedzielę na terenie hali pod Dębowcem koncert zagrają Strachy na Lachy oraz Pectus.

Strachy Na Lachy to formacja powołana przez Grabaża i Kozaka założycieli Pidżamy Porno. "Dzień dobry, kocham Cię", "Jedna taka szansa na 100", "Raissa" - to tylko nieliczne przykłady z wielu hitów formacji

Siła braci - to nie tylko reklamowy slogan i tytuł płyty. Pectus to chyba jedyny taki zespół w Polsce, w którym występuje aż czterech braci. PECTUS tworzą: Tomasz Szczepanik (kompozytor/autor tekstów/wokal/lider zespołu), Marek Szczepanik (perkusja/śpiew), Mateusz Szczepanik (bas/śpiew), Maciej Szczepanik (gitara/śpiew).

fot. Sławomir Nakoneczny

db

Artykuł wyświetlono 1447 razy
Polecamy także:
2017-07-20
Popek zagra w Bielsku-Białej
Na początku października w Klubie Miasto wystąpi Popek Monster. Wstęp na koncert od 16. roku życia. Bilety do nabycia w przedsprzedaży.
więcej
2017-07-20
Helios na scenie - KONKURS
Dwa razy w miesiącu, w poniedziałkowe popołudnia na Widzów kin Helios czekają wielokrotnie nagradzane spektakle w gwiazdorskiej obsadzie.
więcej
2017-07-19
Maraton Nolana - KONKURS
21 lipca kino Helios w Bielsku-Białej zaprasza na wyjątkową ucztę filmową z Christopherem Nolanem. W ciągu jednej nocy zobaczycie trzy filmy!
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic