"Migawka" rozstrzygnięta


2017-06-12, 11:02  |  komentarzy (0)

Po raz 13. Młodzieżowa Rada Miasta zorganizowała konkurs fotograficzny „Migawka”. Prace laureatów będzie można oglądać na wystawie w Galerii Bielskiej BWA w klubokawiarni Aquarium do 28 czerwca.

Na wystawie prezentowane będą prace laureatów oraz najciekawsze zdjęcia nadesłane na konkurs adresowany do uczniów szkół podstawowych,  gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

W tym roku prace oceniano w czterech kategoriach: „Przyroda w mieście”, „Portret”, „Miejskie detale”, „Fotomontaż”. 122 uczniów nadesłało 551 zdjęć. Wśród podejmowanych tematów przeważały portrety i miejskie detale. Podczas uroczystego rozstrzygnięcia konkursu na sesji Młodzieżowej Rady Miasta w środę, 7 czerwca zwycięzcy otrzymali statuetkę „Szklany statyw”.

Jury konkursu tworzyli: Jarosław Klimaszewski - przewodniczący Rady Miejskiej Bielska-Białej, Andrzej Baturo - artysta fotografik, prezes Fundacji Centrum Fotografii, artystki - Joanna Chudy i Alicja Jakimów oraz reprezentanci Młodzieżowej Rady Miasta Bielska-Białej - Jessica Koczwara i  Wojciech Przewoźnik.

Wystawa czynna będzie do 28 czerwca br.

db

Artykuł wyświetlono 263 razy
Polecamy także:
2017-10-18
Grają nowoczesny funk
Grają jazz-funk z domieszką world music. Założony w Holandii zespół 20 października wystąpi w Metrum Jazz Club w Bielsku-Białej.
więcej
2017-10-17
Kultura Dostępna - KONKURS
Serdecznie zapraszamy na kolejny seans z cyklu Kultura Dostępna do kina Helios. W ten czwartek zobaczymy film pt. "Maria Skłodowska-Curie".
więcej
2017-10-17
Teatr Baniek Mydlanych
Teatr Baniek Mydlanych zaprasza 25 października na unikalne widowisko dla dzieci "Tajemnica Bańki Szczęścia" - KONKURS
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic