Rodzina razem się trzyma


2017-06-15, 08:13  |  komentarzy (0)

W minioną sobotę w bielskim Domu Kultury im. Wiktorii Kubisz odbył się piknik rodzinny. Dzięki zaangażowaniu w wydarzenie lokalnej społeczności impreza miała niezapomniany klimat.

Piknik "Rodzina razem się trzyma" organizowany jest przez Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Akademią Seniora, Radą Osiedla Górne Przedmieście oraz Radą Osiedla Śródmieście. Wydarzenie wsparł również Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.

W części artystycznej wystąpiły najmłodsze grupy rytmiczno-taneczne: Kropeczki i Tralaluszki, ale także tancerze i tancerki z grup: Enigma Junior, Hip-Hop Piona oraz solistki z zespołu Art Dance. Nie zabrakło również grup śpiewających: Trele Morele oraz starszego zespołu wokalnego Feeling. Atrakcją wydarzenia był koncert zespołu Retrospekcja.

W całej przestrzeni Kubiszówki odbywały się różnorodne warsztaty artystyczne - zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Panie z Akademii Seniora prowadziły warsztaty florystyczne. Instruktorzy placówki zaproponowali warsztaty robienia kukiełek, biżuterii i decoupagu na szkle i metalu. Dzięki wsparciu Rady Osiedla Górne Przedmieście dzieciaki uczyły się robić pieczątki z ziemniaków i tworzyły zwierzaki z ekosianka.

db

Artykuł wyświetlono 169 razy


Galeria:


Polecamy także:
2017-08-18
Historia miłosnej obsesji
Już w poniedziałek, 21 sierpnia w bielskim kinie Helios odbędzie się retransmisja spektaklu „Salome” - KONKURS
więcej
2017-08-11
Lato z Bobem - KONKURS
Specjalnie dla Was w wybrane niedziele odbędą się pokazy filmów z Bobem Budowniczym. W niedzielę 13 sierpnia zestaw „Mówiąca Koparka - Scoop"
więcej
2017-08-10
Maraton Annabelle
11 sierpnia zapraszamy na noc horrorów z przerażającą Annabelle i badanymi przez najsłynniejszych demonologów świata zjawiskami paranormalnymi! - KONKURS
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic