Trwa Lato z kulturą


2017-08-07, 09:59  |  komentarzy (0)

Od początku lipca w każdy weekend wakacji odbywają się koncerty pod nazwą Lato z Kulturą. W soboty imprezy odbywają się w Parku Słowackiego, w niedzielę na Rynku.

W najbliższą sobotę (12 sierpnia, początek o god. 18.00) bielskiej publiczności zaprezentuje się zespół The Threex. Historia tria rozpoczęła się w bielskiej szkole muzycznej. Potem wszyscy studiowali w Wiedniu. W odległej Japonii młodzi bielszczanie wygrali konkurs muzyki kameralnej. Tworzą muzykę klasyczną wzbogaconą ogromną dawką...humoru.

Dzień później na bielskim Rynku (start g. 18.00) zagra Bielska Orkiestra Dęta. Formacja paradna pod dyrekcją Jarosława Grzybowskiego. Usłyszeć będize mozna piosenki polskie z okresu międzywojennego, ragtime'y Scotta Joplina, muzykę filmową oraz najpiękniejsze marsze świata.

db

Artykuł wyświetlono 1116 razy
Polecamy także:
2017-10-20
Helios na scenie
Już w poniedziałek, 23 października o godzinie 18:30, serdecznie zapraszamy na retransmisję spektaklu National Theatre: „Piotruś Pan”! - KONKURS
więcej
2017-10-20
Winter Is My Love 2017
Pierwszy Winter Is My Love został zorganizowany 10 lat temu. Tegoroczna edycja powinna być więc wyjątkowa. I taka będzie! - KONKURS
więcej
2017-10-20
Pozory mylą - KONKURS
Pozory mylą to komedia pomyłek Seymoura Blickera ze świetnymi rolami i happy endem. 22 października spektakl będzie można zobaczyć w Domu Muzyki.
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic