Na krańcach świata - KONKURS


2017-07-05, 13:55  |  komentarzy (0)

"U ludzi" to najnowsza książka Marka Tomalika, będąca zbiorem reportaży, opowieści i rozmów przywiezionych z różnych stron świata. Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy egzemplarz książki.

Marek Tomalik pisze o ludziach, którzy zostają w pamięci na całe życie. O spotkaniach, które zmieniają perspektywę. O tym, że sens można znaleźć w spojrzeniu, uścisku ręki i prostej ludzkiej rozmowie. Jego opowieści są dalekie od dydaktyzmu czy ocen. Faraonem jest handlarz z Kairu, Hobbitami - misjonarze na indonezyjskiej wyspie Flores, Aztekiem - przebywający okazjonalnie w czwartym wymiarze organizator festiwalu muzyki progresywnej na pustynnym krańcu Meksyku.

Z autorem książki „U ludzi” będzie się można spotkać w czwartek, 20 lipca o godz. 18.00 w bielskiej kawiarni Imbryk przy ul. Orkana. To najlepsza okazja do zdobycia autografu.

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy bezpłatny egzemplarz książki „U ludzi”.


Zasady konkursu

1.Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz odpowiedzią na pytanie: Gdzie chciałbyś/chciałabyś pojechać w podróż życia? Odpowiedź uzasadnij.
2.W temacie maila należy wpisać: U ludzi.
3.Najciekawsza odpowiedź zostanie nagrodzona.
4.Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/bielskobialapl oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5.Na zgłoszenia czekamy do 7.07 do godz. 7:00. Osoba która wygra zostanie poinformowania drogą telefoniczną.
6.Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.

db

Artykuł wyświetlono 457 razy
Polecamy także:
2017-09-21
Anioły w Ameryce cz. 2
25 września o godz. 18:30 zapraszamy na retransmisję drugiej części genialnego spektaklu National Theatre „Anioły w Ameryce” - KONKURS
więcej
2017-09-20
Mini Maraton Kingsmana
W piątek, 22 września Nocne Maratony Filmowe Helios zapraszają na stylowy, elegancki i zabójczy wieczór z Kingsmanem. - KONKURS
więcej
2017-09-19
Masz szanse otworzyć własną działalność
Jesteś osobą przedsiębiorczą? Masz pomysł na własną działalność? Regionalny Fundusz Ekorozwoju rozpoczyna realizację programu wsparcia osób rozpoczynających działalność gospodarczą.
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic