FERMENTY 2017


2017-09-25, 12:09  |  komentarzy (0)

Kabareciarze ramię w ramię ze stand-uperami w Bielsku-Białej!

Kabaret Smile i Wojtek Fiedorczuk to gwiazdy tegorocznego Festiwalu Fermenty, który odbędzie się w dniach 29-30 września. Ta flagowa impreza na Podbeskidziu organizowana jest już po raz siedemnasty. Czym tym razem zaskoczą nas jej organizatorzy?

29 września - Gala otwarcia / Bielskie Centrum Kultury / godz. 18.00
W tym roku, obok popularnego dzięki trafnym skeczom oraz oczywiście telewizyjnym występom - Kabaretu Smile, na scenie wystąpi także laureat ubiegłorocznej edycji Konkursu kabaretów - David Mbeda Ndege. Gala otwarcia Festiwalu, to również moment przyznania charakterystycznej w swej formie statuetki Honorowego Złotego Fermentu – w tym roku otrzyma go osoba związana z naszym regionem,  poeta, autor aforyzmów, piosenek i dramatów, prezes Radia Bielsko – pan Jerzy Handzlik.

30 września - Konkurs kabaretów / Klub Klimat, Galeria SFERA / godz. 16.30
Jedną z najstarszych tradycji Festiwalu jest Konkurs Kabaretów - co roku na jednej scenie mierzą się ze sobą najlepsze młode kabarety i soliści z całej Polski, by błyskotliwym żartem, subiektywnym spojrzeniem na świat i celną puentą oczarować grono jurorów – (Annę Guzik, Piotra Skuchę, Franciszka Kopczaka oraz Przemysława Borkowskiego) oraz publiczność. Gra toczy się o wysoką stawkę - w puli nagród, oprócz statuetki Złotego Fermentu, znajdują się atrakcyjne nagrody pieniężne. W tym roku Organizatorzy dostali kilkanaście zgłoszeń - propozycji programów kabaretowych. Z nich, do sobotniego konkursu wybrano: dwóch standup’erów: Paulinę Potocką oraz Tomasza Biskupa, jak również formacje kabaretowe: Kabaret Kałasznikof, Kabaret A JAK,  Kabaret Trzecia Strona Medalu oraz Kabaret FiFa - RaFa.  W roli gwiazdy wieczoru zobaczymy znanego miłośnikom stand-upu - Wojtka Fiedorczuka.

Informacje o biletach na: www.fermenty.pl oraz na Facebooku @FestiwalKabaretowyFermenty.

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy cztery podwójne zaproszenia na Konkurs kabaretów.

Zasady konkursu

1.Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz odpowiedzią na pytanie konkursowe: Wskaż 2 gwiazdy tegorocznego Festiwalu Fermentów.
2.W temacie maila należy wpisać: Fermenty.
3.O wygranej w konkursie decyduje poprawność odpowiedzi oraz kolejność zgłoszeń.
4.Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/bielskobialapl oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5.Osoby które wygrają zostaną poinformowane drogą telefoniczną.
6.Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.

Artykuł wyświetlono 431 razy
Polecamy także:
2017-10-18
Grają nowoczesny funk
Grają jazz-funk z domieszką world music. Założony w Holandii zespół 20 października wystąpi w Metrum Jazz Club w Bielsku-Białej.
więcej
2017-10-17
Kultura Dostępna - KONKURS
Serdecznie zapraszamy na kolejny seans z cyklu Kultura Dostępna do kina Helios. W ten czwartek zobaczymy film pt. "Maria Skłodowska-Curie".
więcej
2017-10-17
Teatr Baniek Mydlanych
Teatr Baniek Mydlanych zaprasza 25 października na unikalne widowisko dla dzieci "Tajemnica Bańki Szczęścia" - KONKURS
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic