Kłoda na piętrze


2017-09-07, 09:40  |  komentarzy (0)

Do połowy września w Galerii Na Piętrze bielskiego Domu Kultury im. Wiktorii Kubisz można podziwiać wystawę zatytułowaną Kłoda. Autorką prac jest pochodząca z Wadowic Aneta Lachendro.

W 2005 roku ukończyła dyplom w pracowni malarskiej profesora Lecha Kołodziejczyka na Uniwersytecie Śląskim (filia w Cieszynie). Artystka jest także instruktorką teatralną – prowadzi Teatr Ruchu Forma działający przy Centrum Kultury i Wypoczynku w  Andrychowie, który od lat zdobywa główne nagrody w lokalnych i ogólnopolskich konkursach oraz festiwalach teatralnych. 

Aneta Lachendro opowiada o procesie twórczym „Kiedy chwila, będąca niekiedy malutkim ułamkiem czasu wywiera na mnie wpływ, wywołując emocje, zaczynam malować. Uwalniam myśl interpretacyjną, dzięki której postrzegam otaczającą mnie rzeczywistość przez pryzmat wyobraźni, snując wizualną opowieść”.

14 września o godz. 17.00 odbędzie się finisaż wystawy, podczas którego będzie można osobiście poznać autorkę prezentowanych obrazów.

db

Artykuł wyświetlono 25 razy
Polecamy także:
2017-10-18
Grają nowoczesny funk
Grają jazz-funk z domieszką world music. Założony w Holandii zespół 20 października wystąpi w Metrum Jazz Club w Bielsku-Białej.
więcej
2017-10-17
Kultura Dostępna - KONKURS
Serdecznie zapraszamy na kolejny seans z cyklu Kultura Dostępna do kina Helios. W ten czwartek zobaczymy film pt. "Maria Skłodowska-Curie".
więcej
2017-10-17
Teatr Baniek Mydlanych
Teatr Baniek Mydlanych zaprasza 25 października na unikalne widowisko dla dzieci "Tajemnica Bańki Szczęścia" - KONKURS
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic